Webovou stránku YouTube asi není třeba představovat. Zná ji každý, neboť zde najdeme videa na kterékoliv téma, které nás zajímá. Každý z nás si tam tak může najít to, co jej zajímá, ať už jde o hry, hudbu, kutilství, zvířata či vaření.

Je jen pochopitelné, že mnoho z nás má i video či několik videí, ke kterým se pravidelně vrací. A nezáleží příliš na tom, o jaké téma se jedná – zkrátka si jej mnohdy pouštíme stále dokola. To je pochopitelné, avšak zde je třeba mít se na pozoru.

youtube1

Musíme totiž počítat s tím, že se autor rozhodne dané video smazat, případně mu bude smazáno společností YouTube, nejčastěji pro porušování autorských práv. A ačkoliv se to dá pochopit, znamená to zároveň, že si jej již nepustíme.

I proto se hodí si oblíbená videa stáhnout. Možností máme hned několik, avšak někdy může být problém posoudit, který downloader YouTube https://stahujvidea.cz/youtube-video-downloader videí pro nás bude ten nejlepší.

V zásadě máme dvě možnosti – buď si stáhnout speciální program, nebo použít některou z webových stránek, které stahování umožňují. Oboje má své výhody a nevýhody.

Programy, které jsou obvykle zdarma, nabízí více možností, ať už co se týká formátů, ve kterých můžeme video stáhnout, nebo v jejich kvalitě. Také zde máme možnost jich stahovat více najednou, což je výhodné, pokud jich máme oblíbených více.

burza4

Na druhou stranu je potřeba být opatrný. Nejenže tyto programy zabírají místo na našem disku, ale musíme si i dávat pozor, abychom s nimi nestáhli i nějaký virus, který by infikoval náš počítač.

To u webových stahovačů nehrozí. Na druhou stranu je pravdou, že zde jsou naše možnosti omezené. Pokud však s daným videem nebudete chtít dál nějak pracovat, pouze si jej budete občas pouštět, pak rozhodně postačuje.

Než si však vyberete, je dobré si ujasnit všechny výhody a nevýhody. Jen tak můžete udělat to nejlepší rozhodnutí.

Mohlo by se vám také líbit: