Systém RMC je ideální pomocník všude tam, kde potřebujete mít jasno a potřebujete rychle a přesně vědět, kde se váš vůz nachází. Vhodné pro velké i menší firmy. Dokáže se plně přizpůsobit vašim potřebám .

auto

Vhodné pro osobní a nákladní automobily, pro stavební stroje, zemědělskou a komunální techniku, pro lokomotivy, hlídá jízdní styl a nabízí aplikaci pro řidiče.

Brání proti krádeži, ale zároveň vám bude vyhodnocovat veškeré parametry. Ideální je zejména monitoring vozidel. Tento systém má GPS lokátor, který vám ihned prozradí, kde se jaké vozidlo nachází. Vyhodnocuje spotřebu paliva, hlídá knihu jízd, vytváří výkazy produktivity práce, vyhodnocuje jízdní styl, zaznamená podezřelý únik paliva či krádeže nafty z nádrže. Nyní už můžete mít každý den vozový park pod kontrolou a ještě k tomu se službou, která vám prozradí, jak zefektivnit práci.

navigace

Přednosti a služby

  1. Online monitoring vozů, strojů, automobilů – podrobná data při práci stroje, hlídá produktivitu a zaznamená podezřelé úniky paliva. Přitom kontrola spotřebovaného paliva při práci se zvlášť odlišuje a zaznamenává.
  2. Celkové řízení strojového a vozového parku – pohybovat se můžete ve vynikajícím dispečerském prostředí. Zajistí vám kompletní přehled o tom, kde se vůz nebo stroj nachází. K dispozici neustále máte aktuální lokaci. Brání nepovolenému vstupu, naprogramováno proti krádeži. Optimalizuje výkon a údržbu, díky tomu umožňuje pracovat efektivněji.
  3. Automatizace administrativní činnosti – automatické vyhodnocení veškerých parametrů za den, týden, měsíc nebo rok. Dle vámi zvoleného období. Automaticky zpracovává knihu jízd. Vše si nakonec můžete prohlédnout ve formátu pdf nebo xls.
  4. Zvýšení efektivity práce a úspora PHM – posílá automaticky alarmy při překročení nastavené hodnoty alarmu. Upozornění nebo alarm může posílat přes web, pomocí SMS nebo emailem. Díky tomu snadno a rychle odhalíte, že je stroj v nehospodárném režimu.

Mohlo by se vám také líbit: