Vanička a knížka v jednom – propracované obaly na smartphony mají uvnitř vložku z gelové hmoty, kterou je buď pryž, termoplastický polyuretan TPU nebo směs PVC + TPU, není to tedy silikon. Vaničky bývají u obalů pro přesné typy mobilů a počítá se tu s různě velkými a odlišně rozmístěnými výřezy pro objektiv fotoaparátu či mikrofon nebo reproduktor, což u univerzálního obalu nelze provést. Flipové neboli knížkové obaly s gelovou vložkou jsou tedy zjednodušeně řečeno dva výrobky v jednom, přičemž je mobil chráněný ze všech stran.

mobilní telefon

Praktické zavírání na magnet – zavírání přední strany flipového obalu se jistí magnetem, takže žádné složité zapínání na patentku, knoflík apod. Díky magnetu můžete pracovat s mobilem v jedné ruce a bez problémů jej ukládat v jakémkoli zavazadle – v batůžku, kabelce, kufříku či školní brašně.

mobil v ruce

Skvěle vypadá – velmi příjemnou vlastností tohoto řešení je jeho vzhled. Mobil připomíná kapesní diář či zápisník a zvolíte-li vhodnou barvu či vzor, můžete se s ním vydat kamkoli do společnosti, aniž byste byli v negativním slova smyslu středem pozornosti. Za jeho skvělý design vděčíme nejen průmyslovým designérům, ale také samotnému materiálu obalu – tzv. eko-kůži. Ta je velmi příjemná na omak, hladká, snadno se čistí a také je prodyšná, takže od mobilu odvádí vlhkost, aby se na jeho povrchu nesrážela v podobě vodních kapek.

Přihrádky na bankovky – také máte pocit, že platba bankovkami je více osobní a hlavně více pod kontrolou? Když platíte kartou, jde o elektronickou transakci, jejíž průběh si nemůžete osahat, a musíte důvěřovat danému systému. Flipové kryty na Huawei P20 Lite mají uvnitř několik přihrádek, kam lze zasunout jak platební kartu, tak i různé doklady a samozřejmě i bankovky. Pokud patříte k příznivcům bankovek, zde jsou ukryté v bezpečí stejně, jako v peněžence.

Mohlo by se vám také líbit: