Když se lidé chystají na dovolenou, obvykle plánují její koncepci podle nějakého scénáře životního stylu. Kupříkladu se zaměřují na vodáctví a splouvají řeky se svými přáteli, anebo naplánují cyklistickou výpravu či turistickou akci v horském terénu, anebo se chystají k moři a počítají s tím, že si budou užívat týden na pláži a v opojení slané vody.

nahá dívka

Což takhle to tentokrát pozměnit a užít si dovolenou jinak – netradičně? Zaměřenou na sexuální radovánky? Z technického hlediska to není žádný problém a tímto způsobem lze mít celý týden tolik nevšedních zážitků, až se vám z toho zatočí hlava. Důležité je řádně se na to připravit.

Naplánujte si dny tak, abyste byli stále v posteli – pokud si zajistíte plnou penzi nebo budete mít vlastní kuchyňku, nemusíte celý týden téměř vylézt z postele, a pokud ano, pak si dopřejte spíše večerní procházky či výlety, protože navečer klesá hladina sexuálních hormonů. Užívejte sexu hlavně dopoledne, kdy je testosteronu a estrogenu v krvi nejvíc.

Když ochabne erekce

Jestliže se vám váš plánovaný záměr nezdaří, anebo penis ochabne již v půli týdne, nezoufejte a podnikněte potřebné kroky, aby se to neopakovalo, i když je samozřejmě lepší jít cestou prevence ještě před dovolenou. Na co byste neměli zapomínat v přípravné fázi?

dívka v posteli

Zlepšete životosprávu – přesměrujte svůj jídelníček do veganského nebo vegetariánského stylu a uvidíte, že zlepšení se dostaví i v sexu. Zbavte se závislosti na kofeinu, cigaretách, alkoholu, bílém pečivu a sladkostech a nahrazujte je oříšky, sušeným a čerstvým ovocem, celozrnnými obilovinami a luštěninami. A uvidíte, že nebude zapotřebí žádná Viagra na dobírku erectmax.cz.

Vytvořte si soupisku stresových podnětů – za problémy s ochabováním erekce a ztrátu zájmu o radovánky v posteli může obvykle stres. Vezměte do ruky tužku a papír a v poklidu si procházejte svůj denní režim a zaznamenávejte všechny stresové vlivy, které si vybavíte. Pak se snažte je z života vyloučit nebo je obejít. Nápomocné vám k tomu budou adaptogenní rostliny, například Maca peruánská nebo Ženšen.

Mohlo by se vám také líbit: