Jako malá holka jsem opravdu moc ráda všechno objevovala. A to všechno včetně elektra. Ani si nedokážete představit, jakou velikou radost jsem měla, když mi moje rodiče konečně koupili vysněnou panenku. A nemyslete si, nebyla to vůbec všelijaká obyčejná panenka. Byla to taková ta panenka, která vydává zvuky a taky se hýbe. A taky dokáže skvěle hýbat hlavou a mrkat očima a taky vydávat různé zvuky. Věřte mi, že tahle mluvící panenka byla vždycky můj sen. A takováto panenka se prodávala v elektru anebo taky v hračkářství. U nás ve městě bylo elektro a hračkářství spojené dohromady, protože už jsem vyrůstala jako dítě v té době, kdy elektrické hračky a další elektro bylo opravdu populární a taky ho většina rodičů kupovala dětem k narozeninám anebo na Vánoce.

Někdy je elektro složité.

Byla jsem opravdu nadšená, když jsem si na narozeniny rozbalila opravdu velikou krabici, kde se skrývala tato skvělá panenka na elektřinu. Bavilo mě to. A s panenkou jsem se hrála opravdu velice často, skoro až nonstop. Proto taky není divu, že se mi v té panence velice často vyvíjely baterky. A rodiče mi říkali, že jsou sice rádi, že mě tato elektrická panenka opravdu moc baví a zajímá, ale zase říkali, že ty baterky do té panenky jsou tak moc drahé, že se ta panenka snad ani nevyplatí. A říkali mi, že během dvou let dají do panenky tolik baterek, že už bych si mohla potom koupit úplně novou.

Mám taky elektrokolo.

Jenomže samozřejmě jsem už po těch dvou letech žádnou panenku nechtěla a toužila jsem už po něčem jiném. A taky jsem měla ráda stále elektro, jako třeba taky elektrokolo, tak jsem taky dostala už konečně svůj první tablet, který jsem si taky opravdu moc přála. To mi bylo asi osm anebo devět let a musím uznat, že rodiče mi jako první tablet koupili opravdu perfektní výrobek. Znojemčan kuse mnoho lidí může dozvědět, že děti mají rádi elektrické hračky nebo další elektro věty, které jsou populární. A taky ráda jezdím  na elektrokole, které je taky velký hit, že ho každý chce a navíc je taky ekologické.

Mohlo by se vám také líbit: