Bezinkový sirup je skvělým osvěžením v letních dnech. V mžiku si uděláte lahodnou limonádu. Ve větším poměru jej může volně smíchat s klasickou čistou a čerstvou vodou a užít si tu pravou chuť. Pokud sami nemáte čas, náladu nebo prostředky na výrobu, zkuste něco pravého, poctivého a domácího. Příchuť černého rybízu vám navíc zajistí zdraví. Každý doušek bude příjemný. Neucítíte žádnou pachuť ani zbytečná sladidla či dochucovadla. Tento produkt se vyrábí pouze z čerstvého ovoce. To samozřejmě sbíráme v našich domácích podmínkách, takže je každá bobulka z České Republiky.

bez

V dnešním světě si ani nemusíte zdlouhavě vařit sirupy doma. Je to zbytečně složité, potřebujete k tomu správný recept a navíc musíte mít čas, prostředky, čerstvé suroviny a to všechno vhodně zpracovat a skladovat. Tyto starosti vyřešíme my, vykonáme potřebnou práci a navíc za vás vyrobíme báječnou domácí limonáda nebo sirup. Bezinkový sirup je navíc plný vitamínů. Je zdravý pro naše tělo.

Léčebné účinky pro naše tělo

Zpracované bobule nám pomohou při nachlazení, rýmě nebo kašli. Působí antiskleroticky. Dokonce jsou skvělým preventivním prostředkem proti všem druhům rakoviny. Hodí se skvěle také jako podpůrný prostředek v boji proti této zákeřné chorobě. Regeneruje jaterní buňky a čistí ledviny. Je to ideální prostředek na zažívací potíže. Vhodný proti zácpě i vysokému krevnímu tlaku. Mužům jej můžete preventivně dát i proti prostatě. Při bolestech v krku můžete kloktat nebo popíjet jako projímadlo.

černý bez

Z vlastní zahrádky

Nemáte možnost natrhat si čerstvé ovoce, květy nebo bobule? Pak tu práci přenechejte zkušeným výrobcům, kteří to však provádí s láskou a péčí a v domácích podmínkách. Výroba těchto produktů se zaměřuje na vysokou kvalitu a především na přírodní složení. Nepřidává se do sirupu žádné ochucovadlo, dochucovadlo, žádné zbytečné konzervanty, ani éčka. Jedná se pouze o čistě přírodní produkt, který je balený v originálních lahvích.

Mohlo by se vám také líbit: