Jde o multifunkční bazénové tablety. Jedná se o celkové zabezpečení optimální koncentrace aktivního chloru v bazénové vodě. Zároveň dochází ke stabilizaci hodnoty pH. Taktéž udržují vápenaté i hořečnaté ionty v rozpustné formě, tím tak eliminují vznik inkrustů na stěnách bazénů. Stejně tak i usnadňují vysrážení nerozpustných nečistot a poté jejich snadnější odstranění za pomoci bazénové filtrace. Vybírat můžete ve formě mini a maxi.
struktura vody.jpg
Domníváte se, že se jedná o složitý proces? Jste na omylu, právě tablety do bazénu 5v1 jsou výtečným řešením. Prokáží znamenitou službu.

Stačí si zvolit tablety do bazénu 5v1, které jsou v nabídce a na základě vašeho konkrétního požadavku. A směle se můžete pustit do péče o vodu. Výsledkem bude křišťálově průzračná voda. Péče a údržba bazénové vody nikdy nebyla snadnější záležitostí. Vsaďte na osvědčenou pomoc v podobě tablet.

Výhodou je velice snadné dávkování. Podstatné je vědět a dodržovat správnou aplikaci. Tablety se musí umístit do plováku, dávkovače tablet či skimmeru, kde bude docházet k efektivnímu a správnému postupnému uvolňování do bazénové vody. Tímto umožní rozptýlení efektivních složek. Jen v tomto případě lze očekávat účinek.
plavecké brýle.jpg

Varianta MAXI a MINI

V tomto případě se jedná o tablety ideální pro trvalou údržbu vody v bazénu. Koncentrace chloru by měla být v rozmezí 0,3 až 0,6 mg/l. Hodnota pH je optimální od 6,8 do 7,2. Tablety plní pět funkcí najednou. Jednak udržují správnou koncentraci chloru, jsou stabilizátorem vody, vločkují nečistoty a zároveň projasňují vodu v bazénu. Kontrolu pH a chloru je nutné provádět 1 až 2 za 21 dní. V případě menšího bazénu je dobré zvolit verzi mini.

Použití tohoto moderního přípravku vám usnadní nejen péči, ale pomůže kompletně vyřešit a udržet v bazénu průzračnou vodu po celý rok. Prostřednictvím tablet je do vody dodána potřebná dávka chloru, jenž odstraňuje organické nečistoty. Efektivní produkt, který zbaví bazénovou vodu řas a zákalu.

Jeden z novodobých produktů ve formě tablet na držbu bazénové vody vás zbaví všech problémů a starostí s chlorací vody, optimalizací hodnoty pH a stabilizací iontů.

Mohlo by se vám také líbit: