Kdo si myslí, že jen ženy mohou používat sexuální hračky k uspokojení, tak je v naprostém omylu. Existuje celá řada nejrůznějších hraček pro muže, ať už se tady bavíme o plnohodnotných nafouknutých pannách nebo i jednoduchých vibrujících kroužcích na penis. Nejedná se o nic cudného, to je pravda, ovšem mnohdy je právě představení něčeho nového do ložnice to pravé ořechové, co to trochu okoření. A hlavně každým tímto pokusem poznáváte zase hlouběji vaši sexualitu, a co se vám líbí, co se vám nelíbí a co byste chtěli zkusit. Je to otevřený svět.

testicles-2790218_640

Celá řada lidí tvrdí i u žen, že sexuální hračky jsou něco mimo. Ovšem už tady je to postaveno na velice vratké půdě a ti, kdo to tvrdí, pravděpodobně v životě nezakusili alespoň náznak orgasmu. Mnohdy jsou to právě ženy, které jsou na obálkách nejrůznějších sexuálních hraček jim určených. Pokud si představíme něco „extra“ pro muže, tak je to většinou něco, co si obleče žena nebo něco podobného. Ovšem sexuální hračky mají daleko širší pole působnosti. Je tu všechno pro pány všech generací a pro všechny chutě i sexuální orientace.

condom-3197506_640

Záleží jenom na tom, s čím přesně chcete experimentovat. Radíme, abyste si nejdříve vyzkoušeli nějaké nenáročné vylepšení do postelových hrátek a poté přešli na těžší kalibry. Divili byste se, ale něco takového může skutečně oživit i mnohaleté manželství – proč?

Protože to ukazuje, že stále chcete objevovat sebe, ale i vašeho partnera, mnohdy je totiž používáte společně s ním. To znamená, že se stále staráte o druhé, stále se staráte sami o sebe a to je neskutečně sexy.

Takže pokud jsme vás tímto navnadili, zkuste například hračky pro penis LevnýPoppers.cz, které mohou představovat onu pomyslnou bariéru, kterou právě nyní hodláte zbourat a objevit zase trošku jiný svět vaší postele. Zakupte je všechny na naší stránce, kde najdete také mnohé jiné vylepšení do postelových hrátek, abyste se mohli například více uvolnit nebo opačně, abyste se mohli rozžhavit do ruda a ovládnout tak celou noc!

Mohlo by se vám také líbit: