Vnímání krásy patří k přirozeným životním projevům a musíme si přiznat, že kromě nádherných tvarů rostlin, jejich květů a vůní máme radost, když spatříme nádhernou dívku. Ženské tělo a ženský obličej jsou uměleckým výtvorem, ženy jsou také již odnepaměti tématem pro produktivní činnost výtvarníků – malířů a sochařů.

focení obličeje

Křivkám ženské tváře není co vytknout, jestliže jde o souměrné tvary a určité proporce, o to je to zajímavější, že každá žena je jedinečná, a to dokonce platí i pro jednovaječná dvojčata.

Stěží si dokážeme představit, že by oční víčka byla bez řas a že by krásu očí nezdůrazňovalo obočí. Když se nad tím zamyslíte, řasy a obočí jsou jen jistý druh ochlupení a jejich praktickou funkcí je jen bránit stékání potu z čela, ale v zásadě k ničemu jinému nejsou důležité, tedy až na tu estetickou stránku věci.

krásná dívka

Jenže ona estetika má smysl. Kdyby byly lidské bytosti škaredé, a to by bez řas a obočí rozhodně byly, život by se proměnil v nudu, rutinní šeď, sex by se nestal zdrojem potěšení, ale spíše nechtěnou nutností plodit potomstvo, a dost možná, že bychom ani netoužili plodit škaredé potomky a dívat se den co den na tu hrůzu.

Růst řas a obočí je tedy obrovský dar, přijímejme jej jako něco přirozeného a žádoucího a také jej podporujme. Husté a dlouhé řasy lze nejlépe podpořit přírodními prostředky, stejně jako jiné tělesné partie. Proto je důležité dodržovat zásady správné životosprávy a zdravého životního stylu a v případě potřeby lze zasáhnout i zvenčí.

Zásahem zvenčí máme na mysli určité přípravky a séra pro růst řas a obočí s obsahem výživných látek, jako jsou arganový a ricinový olej, biotin a složky extrahované z obilniny Quinoa. Měli bychom si ovšem uvědomit, že teprve komplexním přístupem dosáhneme dobrých výsledků, tedy jen tehdy, jestliže nebudeme podceňovat sílu stravy, zdravého spánku, vyhýbání se stresu a využívání doplňků stravy a přípravků pro kosmetické účely.

Mohlo by se vám také líbit: