Den, kdy si řeknete před oltářem své ANO, si chcete pamatovat hodně dlouho a děláte všechno pro to, aby tomu tak bylo.

Chystáte svatební veselí, vše musí klapnout na dvě stě procent! Některé nevěsty si dokonce i zkoušejí ochutnávku svatebního menu, zdali zvolili s budoucím manželem správně. Objednávají a kontrolují perfektní výzdobu, zvou hosty na svatbu ton v tonu, ale co nesmí chybět, je právě stylové svatební oznámení.

A že věru může být obzvlášť stylové! Už ty tam jsou doby, kdy vám vytiskli ve Fotografii klasické černobílé svatební oznámení, které se podobalo jako vejce vejci. Dnes už si můžete vybírat ze skutečně nádherných a dle povahy zvláště nevěsty – romantických, veselých, seriózních ba i vtipných oznámení vašeho nezapomenutelného dne, kdy spolu vstoupíte do svazku manželského.

svatba prstýnky

Pokud chystáte oslavu a chcete svou radost sdílet se spoustou rodinných příslušníků a velmi dobrých přátel, pak se sluší je na svatbu pozvat. A vy je přece nepozvete „nějakou“ obyčejnou pozvánkou vytištěnou z počítače. Takový slavnostní den si zaslouží, aby byli hosté náležitě informováni a zároveň pozváni na vás úžasný slavný den, kdy zazvoní nad vámi oběma zvonky štěstí!

Vybírat svatební oznámení můžete v různých barevných provedeních a v rozlišných velikostech. Zvolte takové, které vám prostě „padne do oka“. To bývá nejlepší volba. Anebo se s vaším nastávajícím partnerem dohodněte, které oznámení je vám oběma milé „na oko“ a které vás oba pohladí v srdci. Jestliže pohladí vaše srdce, vězte, že potěší mnohá srdce vašich příbuzných.

srdce svatba

A navíc je pozvání mile potěší! Užijte si svůj velký svatební den a nenechte si ho ničím a nikým zkazit. Radujte se a těšte se.

A – milé nevěsty, nezapomínejte, že na sobě v onen velký svatební den musíte mít něco půjčeného, něco modrého, darovaného, starého a něco zcela nového! Jak tvrdí pověra, jen tyto skvosty vám prý přinesou štěstí do manželství!

Mohlo by se vám také líbit: