Je to už deset let, kdy jsme si s partnerem vzali hypotéku, ale musím vám říct, že jsme opravdu dlouho přemýšleli, jestli si vůbec nějakou hypotéku brát budeme, protože můj partner byl opravdu hodně zadlužený. Proto jsme si řekli, že prvně doplatíme jeho dluhy, kdy si vzal opravdu veliký úvěr na luxusní kolo a potom jsme si řekli, že až tohle všechno zaplatí, tak si vezmeme hypotéku. Naštěstí to netrvalo dlouho. Partner si totiž ke své práci, kde měl opravdu skvělé peníze, tak si k tomu vzal ještě brigádu a všechny peníze z brigády, kde měl osm tisíc korun měsíčně, tak všechny dával na ty dluhy a za necelé dva roky všechno měl partner splacené, a to včetně i pokut.

Hypotéku skvěle splácíme.

Takže jsme si řekli, že když už je partner čistý a nemá žádné dluhy, že se vezmeme hypotéku. A byla to hypotéka, která se jmenuje americká nebankovní hypotéka. Chvíli jsme nad tím přemýšleli, jestli si ji vůbec máme vzít, ale náš bankovní poradce a specialista nám řekl, že se nemáme vůbec obávat, že americká nebankovní hypotéka https://nebankovnihypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/ nám bude nosit samou radost. A víte, jak to nakonec celé dopadlo? Samozřejmě, že bankovní specialista měl pravdu. Americká nebankovní hypotéka opravdu nosí radost.

Také šetříte peníze?

Navíc také nás těší, že jakmile jsme se usídlili v novém domečku se zahradou, jaký jsme si vždycky přáli, tak jsem také ihned do měsíce otěhotněla. Ani to nebylo plánované, ale měli jsme v plánu, že do roka a do dne bych chtěla otěhotnět. Možná to byl takový zázrak anebo také klid v duši, že už konečně máme vlastní bydlení. Tohle nevím, ale jsem jednoduše ráda. Pokud i vy stále ještě váháte nebo hledáte nějakou hypotéku, abyste mohli bydlet ve vlastním domově anebo domku, tak zkuste americkou nebankovní hypotéku. Zkuste se zeptat ihned v první bance, jak by to bylo, kdybyste chtěli americkou nebankovní hypotéku. Myslím si, že by vám to mohlo být schváleno.

Mohlo by se vám také líbit: